piątek, 26 kwietnia 2024

Gminne Święto Kobiet

Data dodania: 14 marca 2023

W niedzielę 12 marca na hali sportowej odbyło się Gminne Święto Kobiet! Po trzyletniej przerwie w końcu znów spotkaliśmy się, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. Podczas uroczystości wystąpiły zespoły śpiewacze z tereny gminy Kłoczew: Kawęczyn, Kłoczewiacy oraz Czerniczanki z Kapelą. Na scenie zaprezentowało się pięć grup tanecznych, które uczą się tańca nowoczesnego oraz towarzyskiego pod okiem instruktor tańca Pani Marta Słomka z Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych. Gościem specjalnym był Zespół Ludowy z Gończyc działający przy Gminnym Domu Kultury w Sobolewie, który wystawił spektakl zatytułowany „Perypetie małżeńskie”.

W imieniu Wójta Gminy Kłoczew Pana Zenona Stefanowskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Kłoczew Pana Marka Cąkały dziękujemy za tak liczną obecność i spędzenie z nami tego niedzielnego popołudnia.