czcionka: A- A+
kontrast: A A A
Dziś jest
piątek, 14 czerwca 2024

Gminny Dzień Dziecka

Data dodania: 10 czerwca 2024

Gminny Dzień Dziecka to okazja na wspólne, radosne świętowanie wśród wielu przygotowanych atrakcji. Świętowanie rozpoczęły występy taneczne dzieci i młodzieży z GOK Kłoczew, które uczą się tańca pod czujnym okiem Pani Marta Słomka oraz występy muzyczne uczniów z naszych okolicznych szkół: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernicu, Szkoła Podstawowa w Goździe, Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Kłoczewie oraz z Przedszkole Kłoczew.

Po obejrzeniu występów przyszedł czas na korzystanie z atrakcji. Przy scenie animacje prowadziły Panie animatorki z Animator ABC dziecka, Taneczne ABC dziecka. Podczas trwania Gminnego Dnia Dziecka można było odwiedzić stoisko z malowaniem tatuaży, warkoczykami i brokatowymi tatuażami oraz stoiska kreatywne na których można było stworzyć wyjątkowe rzeczy takie jak: biżuterię, gniotki czy też kule do kąpieli! Na najmłodszych czekał kącik malucha z kolorowankami i wyjątkowymi klockami magnetycznymi. Na wszystkie dzieci czekał darmowy park rozrywki, a tam m.in. karuzela łańcuchowa, zjeżdżalnie czy też mega farma. Nasze lokalne KGW: KGW Janopol, KGW Kłoczew oraz KGW Nowe Zadybie przygotowały dla uczestników wydarzenia popcorn, watę cukrową, gofry oraz pierogi.

Uczestnicy zajęć plastycznych pod czujnym okiem Wioleta Rzążewska przygotowali wystawę o wpływie używek na organizm, która była prezentowana podczas wydarzenia. Tego dnia nie mogło zabraknąć naszych niezastąpionych druhów strażaków, którzy prezentowali swoje wozy strażackie i chętnie odpowiadali na pytania zainteresowanych. Prezentacji radiowozu dokonali Policjanci z Komendy Powiatowej w Rykach.

Wyjątkową atrakcją wydarzenia było również losowanie w którym do wygrania były worko-plecaki od Mosaic Studio oraz breloki, magnesy, maskotki i dwa podwójne bilety wstępu od Parku Rozrywki Magiczne Ogrody!

Dzień zakończył się zabawą taneczną prowadzoną przez DJ Kamon.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam w przeprowadzeniu tego wydarzenia, czy to poprzez pomoc na stoiskach, czy też dyżur, aby zapewnić bezpieczeństwo imprezy:

KGW Kłoczew
KGW Janopol
KGW Nowe Zadybie
Stowarzyszenie Kobiet „Wola Zadybska + „
KGW/Stowarzyszenie/Zespół/Kawęczyn
Stowarzyszenie Na Rzecz Tradycji i Rozwoju Gminy Kłoczew
Pani Elżbieta Pleskot
Pani Joanna Mróz
Pani Anna Gruza
Pani Wioleta Rzążewska
OSP Gęsia Wólka
OSP Janopol
Osp Nowe Zadybie
OSP Przykwa
Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Zadybiu
OSP Wylezin

KRONIKA WYDARZEŃ

Skip to content