sobota, 20 kwietnia 2024

VII Gminny Konkurs Recytatorski

Data dodania: 26 października 2022

25 października  br. odbył się VII Gminny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Kłoczewie. Konkurs miał na celu pielęgnowanie kultury języka ojczystego, rozwijanie uzdolnień artystycznych wśród uczniów szkół podstawowych, promowanie talentu dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im prezentacji ich umiejętności recytatorskich, krzewienie zamiłowania do literatury pięknej, pobudzenie aktywności twórczej. Uczestnicy rywalizowali  w trzech grupach wiekowych: przedszkola i klasy 0, klasy I-IV, klasy V-VIII. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 92 osoby z terenu gminy Kłoczew. Spośród wszystkich uczestników w każdej kategorii Jury w składzie: Pani Joanna Zakrzewska, Pani Agnieszka Świtaj oraz Pani Anna Popiołek wybrało laureatów, w sumie zostało nagrodzonych 24 osoby. Każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz słodki upominek.

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie wszystkim uczestnikom, gorące podziękowania kierujemy do nauczycieli, rodziców, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie „małych i dużych” recytatorów. Gratulujemy laureatom i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia w innych konkursach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Kłoczewie.

Protokół w załączniku.