czcionka: A- A+
kontrast: A A A
Dziś jest
czwartek, 23 maja 2024

VIII Gminny Konkurs Recytatorski

Data dodania: 27 października 2023

26 października 2023 roku odbył się VIII Gminny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Kłoczewie.

Gminny Konkurs Recytatorski ma na celu rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych, pobudzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, promowanie talentu dzieci i młodzieży i umożliwienie im rozwijania umiejętności recytatorskich.

Uczestnicy konkursu rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola i klasy 0, klasy I – IV, klasy V – VIII. Konkurs po raz kolejny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku wzięło w nim udział 96 uczniów ze szkół z terenu gminy Kłoczew.

Spośród wszystkich uczestników w każdej kategorii Jury wybrało laureatów, w sumie zostały nagrodzone 33 osoby.

Każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz słodki upominek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Podziękowania kierujemy także do nauczycieli i rodziców, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie recytatorów .

Gratulujemy laureatom i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia w innych konkursach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Kłoczewie.

KRONIKA WYDARZEŃ

Skip to content