piątek, 26 kwietnia 2024

Wakacyjny lipiec z GOKiem i Biblioteką za nami!

Data dodania: 03 sierpnia 2021

Wakacje rozpoczęły się od spotkania z Policjantem i Strażakami, którzy przedstawili zasady bezpieczeństwa podczas wakacji. W tym roku przygotowaliśmy różnorodne formy zabaw i zajęć dla dzieci. Szczególnie dużo radości przyniosły dzieciom prace manualne i zabawy na świeżym powietrzu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty decoupage, malowania na tkaninie oraz warsztaty wiązania sznurków czyli warsztaty z Makramą. Powstało bardzo wielu ciekawych prac artystycznych. Odbyły się również warsztaty kulinarne, podczas których dzieci zwiedziły piekarnię Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Kłoczewie. Nie zabrało również zajęć wyjazdowych do miejscowości Przykwa, Nowe Zadybie, Bramka oraz Stryj. Z grupą dzieci udaliśmy się również na rajd rowerowy do Ośrodka EKO-FARMA Żelechów. Zabawy na gorącym piasku oraz atrakcje wodne przyniosły dzieciom uśmiech na twarzach przez cały dzień. Spośród pozostałych wycieczek powodzeniem cieszył się wycieczka autokarowa do Kina Renesans w Rykach na film animowany pt. „Piotruś Królik 2 na Gigancie” Następnie grupa ponad 30 osób udała się na Pływalnię Powiatową. Zjeżdżalnia, jacuzzi i basen to atrakcje z których dzieci miały okazję skorzystać. W ramach projektu „Cyfrowe GOKi” zorganizowano MINI PIKNIK WAKACYJNY, podczas którego dla dzieci czekały zajęcia plastyczne. Była to także okazja do skorzystania ze zjeżdżalni dmuchanej i wielu innych atrakcji dla dzieci. Podsumowaniem wakacji z GOKiem i Biblioteką był spektakl „Na dzikim zachodzie” w wykonaniu Teatru KRAK-ART z Krakowa. Przedstawienie cieszyło się sporym zainteresowaniem, których gromkie brawa były dowodem na atrakcyjną formę spędzenia wolnego czasu.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili wspólnie z nami czas!