piątek, 03 maja 2024

Warsztaty tworzenia kartek świątecznych

Data dodania: 13 grudnia 2023

11 grudnia 2023r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Przedszkolnymi w Goździe odbyły się warsztaty tworzenia kart bożonarodzeniowych techniką scrapbookingu. Instruktorki z Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej biblioteki Publicznej w Kłoczewie w ciekawy i profesjonalny sposób zaprezentowały uczniom nową technikę artystyczną.

Za pomocą z maszyn tnąco – tłoczących do obróbki papieru, ciekawych wykrojników, gilotyny i zaginarki uczestnicy poznali różne gatunki papieru, kleju i elementy zdobnicze. Warsztaty rozwijały u uczniów kreatywno – projektowe myślenie, samodzielność, umiejętność planowania i dokonywania właściwych wyborów, zdolności manualne, wytrwałość i smak artystyczny, Dzięki temu powstały przepiękne, unikatowe i przede wszystkim własne dzieła. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.